Egbert Schuurman: meer ambitie in natuurbeleid
ChristenUnie-senator Egbert Schuurman wil dat het kabinet zo snel mogelijk gaat overleggen met provincies, het bedrijfsleven en natuurorganisaties om de ambities en natuurdoelstellingen omhoog te schroeven. Schuurman vraagt van de Eerste Kamer een uitspraak daarover in een motie.
De senator maakt zich onder andere zorgen over de Ecologische Hoofdstructuur. Die moet verschillende natuurgebieden in Nederland aan elkaar verbinden. Het kabinet heeft de aankoop van die verbindingsgebieden stilgelegd, waardoor de langlopende investeringen in de natuur op de tocht staan. Bovendien dreigt Nederland daardoor internationale afspraken over investeringen in natuur niet na te kunnen komen.
Schuurman wil dat het kabinet in overleg met de samenleving gaat bekijken wat de mogelijkheden zijn. Dinsdag stemt de Senaat over de motie Schuurman.
Nieuwsarchief > 2011 > maart
Geen berichten gevonden
Reacties op 'Egbert Schuurman: meer ambitie in natuurbeleid'
Geen berichten gevonden
Log in om te kunnen reageren op nieuwsberichten.